
Світлодіодна люстра A8160/2+3BK LED 3color dimmer
2 199 ₴
2 045,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: A8160/2+3BK
Світлодіодна люстра має декілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, LED підсвітка, суміщений режим — будь-основне світло плюс світлодіодне підсвічування — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% при допомогою пульта, який поставляється разом з люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодним люстри, доданий режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом .Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником в дитячу. Відсутність скляних частин і припотолочная компонування люстри дозволяє їй пережити будь-яке дитяче веселощі, а приємний багатобарвний світ можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легкий вага, невелика висота, оригінальний дизайн , пульт, димер, додаткове підсвічування — вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Діаметр основи : 24 см
Довжина : 75 см
Ширина : 50 см
Висота: 12 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп:5
Максимальна потужність ламп: 80W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості і температури світла
LED підсвічування змінює на:синій,червоний,фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал:метал,акрил
Колір основи:білий,чорні квадрати
Площа освітлюваності: від 15 до 20 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 80 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 4400 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр стельової чаші | 24 см |
- Ціна: 2 045,07 ₴





