-9%


Люстра з абажуром LRAM2378/5 (SGD)
3 589 ₴
3 265,99 ₴
- Готово до відправки
- Код: LRAM2378/5
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 55 мінімальна,90 максимальна
Діаметр, см: 60
Кількість ламп:5
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E14
Колір плафона:білий зі золотом
Колір основи:золотий
Матеріал: метал, кришталь, тканина
Тип кріплення: на гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 90 см |
- Ціна: 3 265,99 ₴

