
Люстра на 2 лампочки DA5147B/2 Black+Gold
919 ₴
845,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: DA5147B/2
Зачаровуйте свій інтер'єр елегантністю та стилем завдяки декоративній люстрі DA5147B/2 Black+Gold! Ця витончена люстра з 2 плафонами стане не лише джерелом світла, а й вишуканим акцентом вашого приміщення.
Завдяки довжиною 460 мм,шириною 200 мм та висоті 260 мм, ця люстра має ідеальні розміри для створення затишної атмосфери в будь-якому приміщенні. Каркас виготовлений з металу у чорному та хромовому кольорі, надаючи йому вишуканий та модний вигляд.
Два плафони зі скла в прозоро-білому відтінку мають циліндричну форму, що розсіюють світло рівномірно, створюючи приємний, м'який світловий відблиск. Цоколь E27 дозволяє використовувати будь які лампочки , забезпечуючи яскраве та ефективне освітлення.
Нехай ваше приміщення завжди переливається відтінками стилю та розкоші.
Характеристики
Висота, см: 26
Довжина, см: 46
Ширина,см : 20
Кількість ламп: 2
MAX потужність лампи, Вт:40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: чорний з елементами золотого кольору
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Циліндр |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 26 см |
- Ціна: 845,48 ₴

