-10%


Люстра свічка L555/8 (LWT+GD)
7 599 ₴
6 839,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: L555/8
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 70 мінімальна,110 максимальна
Діаметр, см: 70
Кількість ламп:8
MAX потужність лампи, Вт:40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E14
Колір основи: білий зі золотистим відтінком
Матеріал: метал, кришталь
Тип кріплення: на гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Підвісний |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Крюк |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 см |
| Висота | 110 см |
- Ціна: 6 839,10 ₴


