-9%


Кришталева люстра L9012/10 (SGD)
8 699 ₴
7 916,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: L9012/10 (SGD)
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 65 мінімальна ,110 максимальна
Діаметр, см:55
Кількість ламп:10
MAX потужність лампи, Вт:40 накалювання
Напруга, В:220
Патрон:Е14
Колір основи: золотий
Матеріал: метал, кришталь
Додаткова інформація: регулювання висоти
Тип кріплення:гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 10 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Крюк |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 см |
| Висота | 110 см |
- Ціна: 7 916,09 ₴

