Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра на 1 лампочку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип вимикача | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 230 |
| Висота плафона | 120 мм |
| Ширина плафона | 115*115 мм |
- Ціна: 470 ₴




