
LED-люстра з димером і підсвіткою 8166/3WH LED 3color dimmer
1 699 ₴
1 529,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8166/3WH
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700 К, LED підсвітка, поєднаний режим — будь-яке основне світло плюс світлодіодна підсвітка — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дає змогу регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, доданий режим кольорової підсвітки. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом .Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Без скляних частин і припотолочне компонування люстри дає змогу пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне багатобарвне світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить завдяки матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткова підсвітка — вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Діаметр основи: 18 см
Діаметр: 55 см
Висота: 8 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 3
Максимальна потужність ламп: 50W
Обладнання: пульт дистанційного керування, димер, температура світла теплий, запашний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED-підсвітка змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: білий
Площа освітленості: від 10 до 13 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 2750 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 см |
| Висота | 8 см |
| Діаметр стельової чаші | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Так |
- Ціна: 1 529,10 ₴




