
Світлодіодна люстра 6653/2+2BK
2 199 ₴
1 979,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6653/2+2BK
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, що постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, додано режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом.Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Відсутність скляних частин і припотолочное компонування люстри дозволяє пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне кольорове світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить рахунок матеріалу - акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний - його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Діаметр основи: 20 см
Довжина: 58 см
Ширина : 48 см
Висота: 12 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 4
Максимальна потужність ламп: 54W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування : не має
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: чорний
Площа освітлюваності від 10 до 15 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 54 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 2970 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 58 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр стельової чаші | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Так |
- Ціна: 1 979,10 ₴




