Feron® Diamond — це сучасна, економічна й екологічна альтернатива люстрам. Feron® Diamond легко замінить люстру на 4 лампи потужністю 100W і створить яскраве комфортне освітлення в приміщенні площею до 20 квадратних метрів. Це дає змогу заощадити до 85% електроенергії, порівнюючи з використанням звичайної люстри.
Світильник має стильний лаконічний дизайн, який підійде для будь-якого інтер'єру та типу приміщення. Завдяки прозорим вкрапленням у плафоні, а також теплим і білим світлодіодам, забезпечується ефект мерехтіння (зіркового неба) за ввімкненого світильника. Важливим моментом є те, що світлодіоди розміщені рівномірно на всій площі світильника. У такий спосіб забезпечує його однорідне світіння, без виникнення темних зон, які погіршують зовнішній вигляд світильника, що працює. Також завдяки цьому забезпечується рівномірне освітлення всього приміщення, де встановлений світильник. Створюється комфортне для очей, екологічне й безпечне освітлення.
Якими ж функціями та режимами примітний світильник?:
1. Функція зміни яскравості світіння світильника від 300Lm до 4900Lm, залежно від того, потрібно Вам основне освітлення або ж легка атмосферна підсвітка.
2. Зміна колірної температури світіння від 3000К до 6500К. Адже відомо, що теплий колір світіння є комфортнішим для відпочинку, а наближений до холодного ідеально підходить для робочого оточення. Тепер не потрібно шукати компроміс у тому, якою ж колірної температури поставити лампочки в люстру.
3. Останні параметри яскравості та колірної температури автоматично використовуються під час наступного вмикання світильника.
4. Функція встановлення таймера на 30 або 60 хвилин дає змогу керувати автоматичним вимиканням світильника.
5. Режим нічника з можливістю вибору колірної температури світіння, для м'якої підсвітки кімнати в нічний період.
Світильник виготовлений із застосуванням високоякісних матеріалів і сучасних електронних комплектуючих, що забезпечує чималий ресурс роботи складник 50 000 годин. Крім того, на світильник поширюється гарантія терміном 2 роки.
| Загальні характеристики | |
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик РС |
| Колір корпусу | Білий |
| Драйвер | Вбудований |
| Основні характеристики | |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 60W |
| Світловий потік | 300-4900Lm з можливістю регулювання |
| Колірна температура | 3000-6500K |
| Розмір | 510x85мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 2 897 ₴







