AL5250 JASMIN — це сучасна, економна й екологічна альтернатива люстрам.AL5250 JASMIN легко замінить люстру на 6 ламп потужністю 100W і створить яскраве комфортне освітлення в приміщенні площею до 30 квадратних метрів. Це дає змогу заощадити до 85% електроенергії, порівнюючи з використанням звичайної люстри.
Світильник має стильний лаконічний дизайн, який підійде для будь-якого інтер'єру та типу приміщення. Завдяки прозорим вкрапленням у плафоні, а також теплим і білим світлодіодам, забезпечується ефект мерехтіння (зіркового неба) за ввімкненого світильника. Важливим моментом є те, що світлодіоди розміщені рівномірно на всій площі світильника. У такий спосіб забезпечує його однорідне світіння, без виникнення темних зон, які погіршують зовнішній вигляд світильника, що працює. Також завдяки цьому забезпечується рівномірне освітлення всього приміщення, де встановлений світильник. Створюється комфортне для очей, екологічне й безпечне освітлення.
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик РС |
| Колір корпусу | Білий |
| Драйвер | Вбудований |
| Основні характеристики | |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 100W |
| Світловий потік | 300-7500Lm з можливістю регулювання |
| Колірна температура | 3000-6500K |
| Розмір | 700x87мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
- Ціна: 5 899 ₴


