Світлодіодні світильники — чудова альтернатива традиційним люстрам із лампами розжарювання. Купуючи цей світильник, ви отримуєте безпечне LED освітлення, що не випромінює ультрафіолету і не містять парів ртуті та інших шкідливих речовин, економію електроенергії (на 90% ефективніше, порівнюючи з лампами розжарювання й до 35% порівнюючи з енергоощадними лампами), якісне освітлення, легкість монтажу та комфортне керування. Приємний для очей світловий ефект, природне й без мерехтіння світло. У люстрах застосовуються світлодіоди термін експлуатації яких досягає до 50 000 годин. Після встановлення світильника Ви отримуєте можливість керування за допомогою настінного вимикача так і за допомогою багатофункціонального пульта дистанційного керування, який має.додаткові функції: нічник, режим пам'яті встановленої яскравості та колірної температури, автоматичне вимикання, керування яскравістю й температурою кольору (від 3000 до 6500 К).. У світильнику є ефект зоряного неба Shiny (відблиски на плафоні, які переливаються за ввімкненого світла). Для будь-якого типу стелі.
Характеристики:
Відтворення музичних файлів через Bluetooth і керування люстрою через телефон за допомогою програми: I-Light.
Вихідна потужність колонки, W: 5
Діапазон частоти звуку: 120 Hz - 20 KHz
Ступінь захисту, ІР: 20
Світловий потік, Lm: 3000
Світлова температура: 3000К – 4000К – 6500К
Тип лампи: світлодіодна (LED)
Вхідна напруга, V.: 220-240 / 50Hz
Потужність, W: 40
Освітленість, М2: 25
Матеріал плафона: оптичний полімер
Матеріал корпусу: метал
Колір плафона: білий/з ефектом SHINY
Колір корпусу: білий
Спосіб встановлення: накладний, для будь-якого типу стелі.
Особливість: відтворення музичних файлів через Bluetooth, функція будильника режим нічник, режим пам'яті встановленої яскравості та колірної температури, автоматичне вимикання, керування яскравістю й температурою кольору (від 3000 до 6500 К).
Керований: так
Вага, г: 3200
Діаметр, мм: 520
Висота, мм: 120
Термін служби: до 50000 годин
Гарантія: 2 роки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 52 см |
| Висота | 12 см |
| Вага | 3200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Музична - Bluetooth |
| Матеріал плафона, підвісок | оптичний полімер |
- Ціна: 6 099 ₴










