-10%


Світлодіодна люстра L78085/500/9 (RED) LED
2 299 ₴
2 069,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: L78085/500/9
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см:37
Діаметр, см:50
Кількість ламп:9
MAX потужність лампи, Вт:36
Напруга, В:220
Патрон:LED
Колір:червоний,білий
Матеріал:метал,скло,тканина
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 37 см |
| Діаметр | 50 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Червоний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 9 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
- Ціна: 2 069,10 ₴



