Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір каркаса: коричневий
Колір плафона: білий матовий
Патрон:Е27
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виготовлення | Модерн |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | стекло |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Тип лампи | LED, енергоощадні, розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір арматури (основа) | коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 63.0 (см) |
| Висота | 30.0 (см) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча, Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 2 799 ₴




