-8%


Люстра стельова 1686-1
1 399 ₴
1 287,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1686-1
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
люстра стельова на 1 лампочку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 32 см |
| Висота | 30 см |
| Висота плафона | 150 мм |
| Діаметр плафона | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча, Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 1 287,08 ₴




