
LED-люстра з диммером та підсвічуванням A8073/2+2BK LED 3color dimmer
2 499 ₴
2 324,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: A8073/2+2BK
Перед Вами зовсім нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр - класичний, сучасний і навіть в стилі «хай-тек».
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним диммером і регулятором кольору. З пульта можна включити один з попередньо встановлених режимів освітлення - тепле світло, холодне світло, нейтральний; включити синю підсвітку або режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало - плавно відрегулювати рівень яскравості і колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне включення вимикання по черзі переводить люстру за такими режимами: підсвічування, холодне світло, тепле світло, нейтральне світло. До звичної діодним підсвічуванням синього кольору додалися ніжні відтінки рожевого і пристрасні відблиски червоного.
Рассеиватель виконаний з литого акрилу рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий в приміщеннях де часто перебувають діти! Ще одним неоспарімим перевагою цієї світлодіодним люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
Характеристики
Діаметр основи : 19 см
Довжина світильника : 69 см
Ширина світильника : 45 см
Висота: 12
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 4
Максимальна потужність ламп: 105W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи:білий,чорне листя
Площа освітлюваності: від 8 до 15 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 105 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Світловий потік | 5775 лм |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 69 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр стельової чаші | 19 см |
- Ціна: 2 324,07 ₴










