
Світлодіодна люстра A8022/4HR LED 3color dimmer
2 399 ₴
2 231,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: A8022/4HR
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, LED підсвічування, суміщений режим - будь-яке основне світло плюс світлодіодне підсвічування - все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, що постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, додано режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом . Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Відсутність скляних частин і припотолочное компонування люстри дозволяє пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне кольорове світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткове підсвічування - вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Діаметр основи: 18.5 см
Довжина : 62 см
Ширина : 40
Висота: 13 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп:4
Максимальна потужність ламп: 80W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: нікель/хром
Площа освітлюваності: від 8 до 13 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 80 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 4400 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 13 см |
| Діаметр стельової чаші | 18.5 см |
- Ціна: 2 231,07 ₴










