Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см:37
Діаметр, см:50
Кількість ламп:6
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон: Е14
Колір: Золото,білий, коричневий.
Матеріал: Метал, скло, кришталь.
Тип кріплення: на гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 37 см |
- Ціна: 1 587 ₴




