Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
люстра підвісна на 1 лампочку з регульованою висотою
колір каркаса: чорний
патрон: Е27 пластиковий
матеріал: метал, скло
колір каркаса: чорний
патрон: Е27 пластиковий
матеріал: метал, скло
Основні
Кількість ламп:1
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон:E27
Колір: чорний
Матеріал: метал
Додаткова інформація: регулювання висоти
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 25 см |
| Висота | 91 см |
| висота абажура | 25 см |
| Діаметр абажура | 25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча, Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 565 ₴




