-6%


Светодиодное бра A8060/1(HR)
866 ₴
814,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: A8060/1(HR)
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна бра (LED). Виготовлено з металу з акриловим обрамленням, під яким міститься LED-стрічка. Підійде для будь-якого інтер'єру: спальні, дитячої, вітальні або ванної кімнати. Бра має кріплення під планку, що дає надійно зафіксувати її. За невеликих розмірів — надає м'яке освітлення й відчутну економію електроенергії.
Характеристики
Діаметр (ширина): 20.5 см
Висота: 21 см
Діаметр основи: 10 см
Відстань від стіни: 4.5 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 1
Максимальна потужність ламп: 9W
Колірна температура:3200K, 4100K, 6000K
Оснащення: LED драйвер з регульованою колірною температурою
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Світловий потік | 495 лм |
| Тип світильника | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 20.5 мм |
| Діаметр | 20.5 мм |
- Ціна: 814,04 ₴






