Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра світлодіодна з димованим пультом
Діаметр кріплення: 30
Діаметр за гілками: 50
Висота: 12
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 6
Максимальна потужність ламп: 85W
Обладнання: пульт дистанційного керування, диммер, LED-підсвітка: червоний, синій, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 85 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 см |
| Висота | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | тепле світло/холодний/нейтральний |
- Ціна: 2 185 ₴









