
LED-люстра з диммером і кольоровою підсвіткою AS8060/4+4HR LED 3color dimmer
3 199 ₴
2 975,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: AS8060/4+4HR
Зустрічайте саму хітову модель в хромованому виконанні!
Світлодіодна люстра має декілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, синє LED підсвічування, червоне LED підсвічування, рожеве LED підсвічування, поєднаний режим - будь основне світло плюс будь-який колір світлодіодного підсвічування - все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який поставляється разом з люстрою.
Люстра світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу - акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний - його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн з хромованими частинами, пульт, димер, додаткове підсвічування різних кольорів - вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Діаметр основи: 30 см
Діаметр: 47 см
Висота: 12 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 8
Максимальна потужність ламп: 110W
Обладнання: пульт дистанційного керування, димер, температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED-підсвітка змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: нікель/хром
Площа освітленості від 10 до 15 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 110 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Світловий потік | 6050 лм |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 47 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр стельової чаші | 300 см |
- Ціна: 2 975,07 ₴










