Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Діаметр : 56 см
Висота: 24 см
Кількість ламп: 3
MAX потужність лампи, Вт:60 накалювання
Напруга, В:220
Патрон:E27
Матеріал: метал,скло
Колір основи: чорний/хром
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 56 см |
| Висота | 24 см |
- Ціна: 1 099 ₴




