
Люстра на 3 лампочки DА5055/3В Black+ Chrome
1 399 ₴
1 287,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: DА5055/3В
Люстра DA5055/3В Black + Chrome має декоративний характер і гармонійно поєднує чорні та хромовані елементи — темний металевий каркас із блискучими хромованими акцентами. Вона оснащена трьома плафонами зі скла, що дозволяє рівномірно розподілити світло в кімнаті.
Завдяки помірним габаритам (550 × 550 × 250 мм) її можна використовувати в середньостатистичних кімнатах — наприклад, у вітальні, їдальні, спальні чи передпокої.
Дизайн може вписатися в інтер’єри, де поєднуються класичні й сучасні елементи: чорний матовий фон дає базову стриманість, хромовані вставки — “ефект блиску” та сучасного стилю.
Характеристики
Діаметр : 55 см
Висота: 25 см
Кількість ламп: 3
MAX потужність лампи, Вт:40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27
Матеріал: метал,скло
Колір основи: чорний з елементами срібла
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Чорний, Прозорий, Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Циліндр |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 см |
| Висота | 25 см |
- Ціна: 1 287,08 ₴





