-8%


Накладний LED світильник ZL-70118/24W
959 ₴
882,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZL-70118
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник без пульта.Корпус зроблений із металу, плафон із міцного пластику з ефектом зоряного неба. Плафон має форму діаманта. Один режим світла з температурою 4500 К (денний білий нейтральний). Можна встановлювати як на стелю, так і на стіну. Діаметр світильника — 260 мм. Споживальна потужність світильника — 24 W. Підійде для освітлення невеликого приміщення площею приблизно 6-8 кв.м.
Характеристики:
|
||||||||||||||||||||||||
| Спосіб встановлення: накладний, для будь-якого типу стелі. |
||||||||||||||||||||||||
| Габаритні розміри | ||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||||||||||||||
| Додаткові характеристики | ||||||||||||||||||||||||
| Призначення | Для бару Для ванної для вітальні Для дитячої Для кафе Для коридору Для кухні Для передпокою Для спальні Для холу Лоджія Терраса Універсальне | |||||||||||||||||||||||
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 см |
| Висота | 7 см |
- Ціна: 882,28 ₴


