Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра світлодіодна з димованим пультом
Діаметр кріплення: 40
Діаметр за гілками: 80
Висота: 12
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 10
Максимальна потужність ламп:195
Обладнання: пульт дистанційного керування, диммер, LED-підсвітка: синій, червоний, фіолетовий колір
Колір світіння:холодний.тепле, нейтральне світло
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 10 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 195 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 см |
| Висота | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 4 999 ₴










