Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кількість ламп: 8
MAX потужність лампи, Вт:208
Напруга, В:220
Патрон:LED
Цвет:белый
Матеріал: метал, акрил
Додаткова інформація:пульт у комплекті, температура світла теплий, запашний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла.
Тип кріплення: на планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 82 см |
| Висота | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | тепле світло/холодний/нейтральний |
- Ціна: 1 885 ₴






