
Світлодіодна LED-люстра A8022/8CF LED 3color dimmer
5 799 ₴
5 393,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: A8022/8CF
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, LED підсвічування, суміщений режим - будь-яке основне світло плюс світлодіодне підсвічування - все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, що постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, додано режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом – за 2 хвилини в режимі підсвічування люстра проходить усі кольори веселки. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Відсутність скляних частин і припотолочное компонування люстри дозволяє пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне кольорове світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить рахунок матеріалу - акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний - його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткове підсвічування - вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Ширина основи: 40 см
Максимальна ширина: 105 см
Висота: 18 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 8
Максимальна потужність ламп: 275W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи:коричневий
Площа освітлюваності: 20-30 метрів квадратних
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 18 см |
| Діаметр | 105 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 275 Вт |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Тип кріплення | Планка |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
- Ціна: 5 393,07 ₴





