-7%


Світлодіодна люстра B 6702-500 (WT+BK) (128w)
4 499 ₴
4 184,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: B 6702-500 (WT+BK) (128w)
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 6
Потужність лампи (Вт): 128
Напруга, В:220
Патрон:LED
Колір: білий, чорний
Матеріал: метал, акрил
Додаткова інформація:пульт у комплекті, температура світла теплий, солоний, нейтральний,димер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 128 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 4 184,07 ₴









