-7%


Світлодіодна люстра N 6715 (146w)
3 999 ₴
3 719,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: N 6715
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 6
Діаметр, см : 50
Потужність лампи (Вт): 146
Напруга, В:220
Патрон:LED
Цвет:белый
Матеріал: метал, акрил
Додаткова інформація:пульт у комплекті, температура світла теплий, солоний, нейтральний,димер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 145 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 6 см |
- Ціна: 3 719,07 ₴










