
Люстра стельова 1685-1
1 399 ₴
1 287,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1685-1
Люстра підвісна у стилі лофт N1685/1 - це символ сучасного дизайну та стилю.
Завдяки своїм компактним розмірам:довжина 300 мм, ширина 300 мм, висота 300 мм, ця підвісна люстра ідеально підходить для маленьких поміщень, де ви бажаєте створити освітлення з вишуканим дотиком.
Каркас виготовлений із високоякісного металу та пластику у білому кольорі, що додає люстрі легкості та сучасного вигляду. Один плафон зі скла білого кольору круглої форми дозволяє розсіювати світло рівномірно та приємно.
Над плафоном знаходиться металевий каркас у вигляді кілець, який додає вишуканості та стилю цієї люстрі.
Ця підвісна люстра оснащена цоколем E27, що дозволяє використовувати лампочки до 60 Ватт, чи то енергоощадні, чи лампи розжарювання. Ви отримуєте можливість створити приємне освітлення та неповторну атмосферу у вашому приміщенні.
Люстра підвісна в стилі лофт N1685/1 - це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний дизайн та практичність. Підкресліть свій стиль та створіть неперевершену атмосферу
Характеристики
Висота: 30 см
Діаметр: 30 см
Кількість ламп: 1
MAX потужність лампи, Вт:40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: білий
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 см |
| Висота | 30 см |
- Ціна: 1 287,08 ₴




