-7%


Світлодіодна люстра L78670/3 LED (WT)
1 999 ₴
1 859,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: L78670/3 LED (WT)
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 5
Діаметр, см: 62
Кількість ламп: 3
MAX потужність лампи, Вт: 120
Напруга, В:220
Патрон:LED
Цвет:белый
Матеріал: метал, акрил
Додаткова інформація:пульт у комплекті, температура світла теплий, запашний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла.
Тип кріплення: на планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 120 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Хром, Білий |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | тепле світло/холодний/нейтральний |
- Ціна: 1 859,07 ₴






