-10%


Люстра свічка L77515M/6 (WT+SL)
7 000 ₴
6 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: L77515M/6 (WT+SL)
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см:85-115
Діаметр, см:68
Кількість ламп:6
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
ПатронE14
Колір: білий, срібло
Матеріал: метал, кришталь
Додаткова інформація:
Тип кріплення:на гачок
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 115 см |
| Діаметр | 68 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Срібло, Білий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 6 300 ₴




