-10%


Люстра свічка L77515/12 (WT+SL)
19 399 ₴
17 459,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: L77515/12 (WT+SL)
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см:90-130
Діаметр, см:47
Кількість ламп:12
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
ПатронE14
Колір: білий, срібло
Матеріал: метал, кришталь
Додаткова інформація:
Тип кріплення:на гачок
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 130 см |
| Діаметр | 100 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Срібло, Білий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 17 459,10 ₴


