Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова LED-люстра з 3d ефектом
Світлодіодна (LED) люстра виготовлена з металу з обрамленням під яким ховаються LED стрічки. У люстрі освітлення вмикається за допомогою пульта або вимикача..
Ширина: 70 см
Висота: 11 см
Тип ламп:LED
Колір корпусу: хром
Максимальна потужність: 157W
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Додаткова інформація: пульт у комплекті, температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 157 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 см |
| Висота | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 2 338 ₴










