Ласкаво запрошуємо у світ розкоші та стилю зі стельовою люстрою 7464/2А - чарівним акцентом, який подарує вашому невеликому приміщенню неперевершену красу.
Зі своєю довжиною 390 мм, шириною 150 мм і висотою 240 мм, ця люстра ідеально підходить для коридору, кухні, кабінету, передпокою та інших невеликих приміщень, де ви прагнете створити атмосферу затишку та розкоші.
Каркас з металу хромованого кольору додає їй вишуканості та шарму, а два прозорі скляні плафони з білими лініями створюють захопливі світлові ефекти. З цоколем E27, ви зможете вибрати лампочки потужністю до 60 Ватт, підлаштовуючи освітлення під ваші побажання.
Люстра 7464/2А - це не просто джерело світла, але і справжнє мистецтво, яке додасть розкіш та стиль вашому інтер'єру. Відкрийте для себе неперевершену красу та атмосферу
Характеристики
Довжина :39 см
Ширина :15 см
Висота :24 см
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт:60 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон E27
Матеріал:метал, скло
Колір арматури: хром, білий
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Сірий, Білий, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 25 см |
- Ціна: 879 ₴







