
Стельова LED-люстра з 3d ефектом 6016/2+2HR
3 599 ₴
3 347,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6016/2+2HR
Перед Вами зовсім нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр - класичний, сучасний і навіть в стилі «хай-тек».
Велика площа розсіювачів дарує м'який і рівномірне світло по всьому приміщенню. Ефект м'якого освітлення дуже важливий в приміщеннях де часто перебувають діти! Ще одним неоспарімим перевагою цієї світлодіодним люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним диммером і регулятором кольору. З пульта можна включити один з попередньо встановлених режимів освітлення - тепле світло, холодне світло, нейтральний; включити режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало - плавно відрегулювати рівень яскравості і колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне включення вимикання по черзі переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Рассеиватель виконаний з литого акрилу рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий в приміщеннях де часто перебувають діти! Ще одним неоспарімим перевагою цієї світлодіодним люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
Діаметр кріплення: 30
Діаметр по гілках: 55
Висота: 12
Кількість ламп: 4
Тип ламп: LED
Максимальна потужність ламп: 135W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер, температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості і температури світла
LED підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 135 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 12 см |
- Ціна: 3 347,07 ₴



