Функції люстр з LED-лампочкою
Серед основних функцій, підтримуваних люстрами з LED-лампочкою, однією з головних є плавна зміна яскравості. Наявність спеціального електронного модуля в світильниках з стрічкою дозволяє дистанційно регулювати інтенсивність світіння світлодіодних елементів. Це дає можливість використовувати стельовий прилад освітлення в якості нічника, який виробляє м'який, злегка приглушене світло. Також таким люстр характерна регулювання колірної температури. За допомогою пульта дистанційного керування користувач може на свій розсуд налаштовувати колір світіння діодного підсвічування, змінюючи колірну температуру в широкому діапазоні (від холодних відтінків до теплих).
Ці освітлювальні прилади не вимагають частої заміни ламп. Ресурс напівпровідникових ЛІД-елементів досягає 100 тис. Годин, чого цілком достатньо для того, щоб світильник справно функціонував протягом декількох десятиліть.
Діаметр кріплення: 18
Діаметр по гілках: 65
Висота: 12
Тип ламп: LED
Кількість ламп: 4
Максимальна потужність ламп: 80W
Матеріал: метал, акрил
Додаткова інформація: пульт в комплекті, температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості і температури
LED підсвічування: червоний, синій, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 105 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Хром, Нікель/хром, Чорний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 см |
| Висота | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | тепле світло/холодний/нейтральний |
- Ціна: 2 369 ₴







