Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра світлодіодна з димованим пультом
Ширина основи:
Максимальна ширина: 72 см
Висота: 16 см
Кількість ламп: 3
Тип ламп:LED
Максимальна потужність ламп:155W
Обладнання: пульт дистанційного керування, димер, температура світла теплий, запашний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED-підсвітка змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: коричневий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 155 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 12 см |
- Ціна: 3 295 ₴




