
Стельова LED-люстра MX2315/3WH
2 399 ₴
2 231,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: MX2315/3WH
Перед Вами зовсім нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр – класичний, сучасний і навіть в стилі «хай-тек».
Велика площа розсіювачів дарує м'який і рівномірний світло по всьому приміщенню. Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях де часто перебувають діти! Ще одним неоспаримым перевагою цієї світлодіодним люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним діммером і регулятором кольору. З пульта можна включити один з попередньо встановлених режимів освітлення - теплий світ, холодний світ, нейтральний; включити режим "нічник" (люстра буде включена лише на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало - плавно відрегулювати рівень яскравості і колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне включення вимикання по черзі переводить люстру за таких режимів: холодне світло, теплий світло, нейтральний світло.
Розсіювач виконаний з литого акрилу рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях де часто перебувають діти! Ще одним неоспаримым перевагою цієї світлодіодним люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
Діаметр кріплення: 30 см
Діаметр по гілках: 60 см
Висота: 8 см
Кількість ламп: 3
Тип ламп:LED
Максимальна потужність ламп:95W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості і температури світла
LED підсвічування змінює на:синій,червоний,фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал:метал,акрил
Колір основи:білий
Площа освітлення:6-11 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 95 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 8 см |
- Ціна: 2 231,07 ₴






