Люстра з вентилятором і пультом!
Як би це дивно не звучало, але люстра вентилятор знаходить застосування не тільки влітку, але й взимку. Як відомо, тепло повітря збирається під стелею. Люстра вентилятор рівномірно перемішуючи повітря в приміщенні значно підвищує комфортність знаходження людини в ньому.
За допомогою пульта керування ви зможете увімкнути/ вимкнути лампу і вентилятор, змінювати температуру кольорів, а також ставити таймер на тривалий час.
З вимикачем люстра перемикається за режимами освітлення - холодний білий, теплий білий, нейтральний.
Ширина основи: 15 см
Максимальна ширина: 120 см
Висота: 50 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 1
Максимальна потужність ламп: 15W
Охолодження: дистанційне керування
Колір свічки: теплий, холодний, нейтральний
Напруження ламп: 220V
Тип міцності: на планку
Чвет основи:білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | МДФ |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Люстра-вентилятор | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 120 см |
| Висота | 50 см |
- Ціна: 6 749 ₴


