-8%


Світлодіодний смарт-світильник P3-Di025W/400/24W без пульта
1 369 ₴
1 259,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: P3-Di025W/400/24W
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний смарт-світильник P3-Di025W/400/24W виготовлений із використанням сучасних технологій виготовлення LED стрічки. Прекрасно підійде як для класичного, так і для сучасного інтер'єру. Рівномірний розподіл світлодіодної стрічки (LED) дає м'яке та приємне оку світло. Плафон світильника виготовлений із міцного та гнучкого пластику (стійкого до деформації та блякнення) у стилі "зіркове небо". Світильник легко встановити на будь-який тип стелі, а сам плафон фіксується затисками.
Температура світла — 4000 К
Характеристики:
|
||||||||||||||||||||||||
| Спосіб встановлення: накладний, для будь-якого типу стелі. Гарантія 1 рік |
||||||||||||||||||||||||
| Габаритні розміри | ||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||||||||||||||
| Додаткові характеристики | ||||||||||||||||||||||||
| Призначення | Для бару Для ванної для вітальні Для дитячої Для кафе Для коридору Для кухні Для передпокою Для спальні Для холу Лоджія Терраса Універсальне | |||||||||||||||||||||||
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 см |
| Висота | 8 см |
- Ціна: 1 259,48 ₴





