Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700 К, синя LED підсвітка, червона LED підсвітка, рожева LED підсвічування, поєднане режим — будь-яке основне світло плюс будь-який колір світлодіодної підсвітки — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дає змогу регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який постачається разом із люстрою.
Люстра світить яскраво, але не сліпить завдяки матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткова підсвітка різних кольорів — вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Діаметр кріплення: 30
Діаметр за гілками: 50
Висота: 12
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 6
Максимальна потужність ламп: 85W Обладнання: пульт дистанційного керування, диммер, температура світла теплий, запашний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED-підсвітка змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: білий, чорні кільця
Площа освітленості від 15-18 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 85 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Хром, Білий, Чорний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 см |
| Висота | 12 см |
- Ціна: 1 995 ₴


