Знайомтеся із чарівною люстрою 7464/3А - це ваше ключове рішення для надзвичайної атмосфери та стильного освітлення.
Зі своєю дивовижною довжиною 560 мм, шириною 150 мм та висотою 240 мм, ця люстра вражає своєю елегантністю. Металевий каркас, поєднаний з білим та хромовими кольорами, додає їй вишуканості та розкоші.
Три квадратні плафони зі скла, декоровані білими лініями, створюють унікальний світловий ефект. З цоколем E27, ви можете встановити лампочки потужністю до 60 Ватт, а ця люстра ідеально підходить для кухні, кабінету, спальні, вітальні та інших невеликих приміщень.
Додайте нотку розкоші та атмосфери у свій інтер'єр за допомогою чарівної люстри 7464/3А. Насолоджуйтеся неймовірною красою і стилем в кожному куточку вашого простору.
Характеристики
Довжина :56 см
Ширина :15 см
Висота :24 см
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт:60 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон E27
Матеріал:метал, скло
Колір арматури: хром, білий
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Сірий, Білий, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 56 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 24 см |
- Ціна: 1 459 ₴







