Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см:20
Діаметр, см:40
Кількість ламп:4
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон:E14
Колір: хром, білий
Матеріал: метал, скло
Колір арматури (основи): білий,нікель/хром
Додаткова інформація: пульт у комплекті, світлодіоди (міняє колір на синій,фіолетовий, фарбований) МР3 плеєр, флешка
Тип кріплення: планка
Площа освітлення: 10-15 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Нікель/хром |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 см |
| Висота | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна, Енергозберігаюча |
- Ціна: 2 349 ₴





