Світлодіодна люстра має декілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, LED підсвітка, суміщений режим — будь-основне світло плюс світлодіодне підсвічування — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% при допомогою пульта, який поставляється разом з люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодним люстри, доданий режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом через 2 хвилини в режимі підсвічування люстра проходить всі кольори веселки. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником в дитячу. Відсутність скляних частин і припотолочная компонування люстри дозволяє їй пережити будь-яке дитяче веселощі, а приємний багатобарвний світ можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легкий вага, невелика висота, MP3, пульт, димер, додаткове підсвічування різних кольорів — вам обов'язково сподобаються наші люстри
Ширина основи: 30 см
Максимальна ширина: 55 см
Висота: 12 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 9
Максимальна потужність ламп: 175W
Оснащення: пульт дистанційного керування, MP3 колонка, димер, температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи:білий
Площа освітлюваності від 15-20 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 175 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 см |
| Висота | 12 см |
- Ціна: 3 899 ₴


