
LED-люстра PRD-C0354/4
2 799 ₴
2 603,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: PRD-C0354/4
Світлодіодна люстра має декілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К,
LED підсвітка, суміщений режим — будь-основне світло плюс світлодіодне підсвічування — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% при допомогою пульта, який поставляється разом з люстрою.
Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником в дитячу. Відсутність скляних частин і припотолочная компонування люстри дозволяє їй пережити будь-яке дитяче веселощі, а приємний багатобарвний світ можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легкий вага, невелика висота, оригінальний дизайн , пульт, димер, — вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Максимальна ширина: 49 см
Висота: 8 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 4
Максимальна потужність ламп: 145W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості світла і температури
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал:метал,акрил
Колір основи:білий
Площа освітлюваності:10-13 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 145 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 49 см |
| Ширина | 49 см |
| Діаметр | 49 см |
| Висота | 8 см |
- Ціна: 2 603,07 ₴





