Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра спот (поворотна) на одну лампочку.
Колір основи: чорний
Плафон (матовий прозорий)
Патрон керамічний:Е27
Висота: 20 см
Ширина плафона: 11 см
Глибина плафона:20 см
Колір основи: чорний
Плафон (матовий прозорий)
Патрон керамічний:Е27
Висота: 20 см
Ширина плафона: 11 см
Глибина плафона:20 см
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна, Енергозберігаюча |
- Ціна: 499 ₴



