Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна бра (LED). Виготовлено з металу з акриловим обрамленням, під яким міститься LED-стрічка. Підійде для будь-якого інтер'єру: спальні, дитячої, вітальні або ванної кімнати. Бра має кріплення під планку, що дає надійно зафіксувати її. За невеликих розмірів — надає м'яке освітлення й відчутну економію електроенергії.
Максимальна ширина: 17
Висота: 30
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 1
Максимальна потужність ламп: 12W
Обладнання: LED драйвер із регульованою колірною температурою
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Три режими світла: теплий, нейтральний, холодний
Відстань від стіни: 5 см
Материал:метал,акрил
Колір основи:нікель/хром
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 17 мм |
- Ціна: 866 ₴




