
Люстра на 2 лампочки N4474/2
1 039 ₴
955,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: N4474/2
Додайте розкіш і тепло до вашого інтер'єру з люстрою N4474/2!
Люстра виконана в класичному стилі, що поєднує кавовий колір з вишуканою позолотою. Такий дизайн додає приміщенню нотку розкоші та створює теплу, затишну атмосферу.
Люстра має довжину 500 мм, ширину 140 мм і висоту 250 мм, що робить її ідеальним вибором для кімнат будь-якого розміру. Компактні розміри дозволяють їй гармонійно виглядати як у вітальні, так і в спальні або передпокої.
Люстра оснащена двома плафонами зі скла, які не лише додають елегантності, але й забезпечують м'яке та рівномірне освітлення, яке створює затишок у вашому домі.
Люстра сумісна з будь якими лампочками , що дозволяє вам обрати оптимальний тип освітлення – від теплого до холодного світла, залежно від ваших потреб та вподобань.
Замовляйте люстру N4474/2 та насолоджуйтесь гармонійним освітленням і розкішним дизайном!
Характеристики
Висота, см: 25
Довжина, см: 50
Ширина см : 14
Кількість ламп: 2
MAX потужність лампи, Вт:40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: чорний з елементами золотого кольору
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 25 см |
- Ціна: 955,88 ₴






