Світильник у стилі лофт чудово підходить для освітлення столиків кафе, барних стійк, робочої поверхні в кухні-студії тощо.
Застосування світильника-підвісу в стилі «лофт» досить різноманітне. Цей світильник чудово підходить для підсвічування робочої поверхні. Мінімалізм цієї люстри підкреслить вашу індивідуальність і почуття стилю.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і дуже практичні люди, які віддають перевагу комфорту і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, арт-простори, коворкінги, квестуми. Завдяки регулюванню шнура можна підібрати оптимальну висоту світильника.
Ідеально поєднується з лампою Едсону
Ширина основи: 24 см
Максимальна ширина: 40 см
Висота: 120 см
Тип ламп: лампа розжарювання, економка або світлодіодна лампа
Тип патрона: E27
Кількість ламп: 3
Напруга ламп: 220V
Висота регульована
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 см |
| Висота | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча, Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: Ціну уточнюйте





